07.06.2018 20:10

Výlet na RANČ ŠUGOV

FOTO z akcie

7.6. sa deti z tried Ovocníčkovia a Včielky tešili na výlet do Medzeva na „RANČ ŠUGOV“. Cesta autobusom ubiehala rýchlo a detská zvedavosť na seba nenechala dlho čakať. Ranč nás privítal síce nie príliš pekným počasím, ale deťom to vôbec nevadilo. Desiatu si vychutnali v krásnom prírodnom prostredí a s oveľa väčšou chuťou ako v MŠ. Medzi tým sa už pomedzi mraky začali predierať lúče slniečka a to bolo dobré znamenie na krátku turistickú vychádzku po okolí. A teraz už len otvoriť oči a pozorovať krásy prírody – stromy, kríky, chrobáčiky, jazierko, lesné jahôdky, zvieratká ... Veruže sa bolo na čo pozerať. Po dobrej vychádzke už na deti čakal zaslúžený obed a po ňom trošku voľného pohybu na ihrisku v prírode. A na záver to najlepšie - jazda na koníkoch. Vychutnali si ju všetci, ba aj tí menej odvážnejší. Potom už len krátky olovrant a nasadať ide sa domov s krásnymi zážitkami a dojmami z dnešného bohatého dňa.

—————

Späť