01.06.2018 20:07

Športový deň detí

FOTO z akcie

1.6. oslávili deti svoj sviatok v celoškolskom projekte: „ Športový deň detí“, ktorý pripravili p. učiteľky Mgr. Babejová a Bc. Nielsen. Prekvapenie ich čakalo v školskej záhrade, kde si na úvod zaspievali spoločnú hymnu, zložili sľub športovca a symbolicky vypustili balóny so želaniami pre svojich kamarátov. Nechýbala aj dobrá rozcvička s pesničkou Mira Jaroša na rozhýbanie celého tela. Potom sa už smelo malí športovci pustili do zdolávania pripravených stanovíšť: gúľanie overbalu okolo prekážky, chôdza pomedzi prekážky s pohárom vody, podliezanie pod pavúčiu sieť, hádzanie loptičiek na cieľ, zdolávanie trasy na kolobežke, chôdza po pníčkoch. Za každú zdolanú disciplínu si pripli lupienok – štipec na sedmokrásku. Po zdolaní všetkých stanovíšť boli za šikovnosť odmenené medailami a diplomom.

—————

Späť