04.11.2016 17:34

Projekt: FAREBNÁ JESEŇ

Foto z akcie

Fotoalbum:  Jesenné kreácie v MŠ

2. - 4. 11. 2016 prebiehal v MŠ projekt: FAREBNÁ JESEŇ pod vedením učiteliek z triedy „Ovocníčkov“.  Deti v týchto dňoch prichádzali do tried oblečené vo farbách jesene a poznávali rôzne druhy ovocia , zeleniny a jesenných  prírodnín.

Jednou z aktivít, ktoré pripravili pre deti p. učiteľky, bolo aj vypĺňanie plochy šarkana  prírodninami. Počas pobytov vonku si deti nazbierali rôzne prírodniny (listy, gaštany, žalude, šišky, konáriky), ktorými si každá trieda vyzdobila svojho šarkana. Vznikli tak zaujímavé prírodné výtvory, z ktorých sa deti veľmi tešili.

Projekt vyvrcholil vystúpením detí z jednotlivých tried krátkym programom z jesennou tématikou. Šatne  tried zdobili výstavky prác detí, ale prispeli aj rodičia, ktorí spolu so svojimi ratolesťami vytvorili zaujímavé kreatívne dielka.

 

—————

Späť