AKCIE ŠKOLY 2019 - 2020

Návšteva PF v Prešove

Návšteva PF v Prešove

23.10.2019 sme prijali pozvanie Pedagogickej fakulty v Prešove na akciu z príležitosti Dňa materských škôl, ktorý je oficiálne celosvetovo 4.11. Našu MŠ reprezentovalo 5 detí z 5. triedy "Lienky" s pani učiteľkou Mgr. Zuzkou Grivalskou. Boli šikovné, zapájali sa do všetkých pripravených aktivít...

Viac

—————

Mestská škôlkárska šarkaniáda

Mestská škôlkárska šarkaniáda

21.10.2019 pani učiteľky z 2.triedy "Motýliky" vybrali tri šikovné deti, ktoré išli reprezentovať našu MŠ na "Mestskú škôlkársku šarkaniádu" na MŠ Bernolákova. Vytvorili šarkana, dali mu meno "Antonáčik" a vymysleli vlastnú básničku. Boli úžasné a preto si z MŠ Bernolákova zaslúžili aj odmenu. Sme...

Viac

—————

Aktivity MŠ v školskom roku 2019/20

Aktivity MŠ v školskom roku 2019/20

  NÁZOV aktivity - projektu určené pre deti Termín plnenia Zodpovedné za realizáciu ,, JESENNÉ FANTÁZIE“ -citlivo vnímať a pozorovať krásu prírody na školskom dvore a v okolí MŠ, škôlka je môj druhý domov. -návšteva lanového...

Viac

—————

Adaptácia nových detí

Adaptácia nových detí

Dáva sa všetkým na známosť, že adaptácia u nás je už takmer úplne na konci. Všetky detičky sú šťastné a spokojné. Pochopili, že im je u nás dobre, že mamka, ocko stále prídu...a.....že už inak nebude :) Milí rodičia, milé deti, milý kolektív MŠ, želajme si úsmev, pozitívne myslenie a poďme sa...

Viac

—————