AKCIE ŠKOLY 2019 - 2020

Výchovný koncert 6.12.2019

Výchovný koncert  6.12.2019

FS Rozmarija s DFS Kamienok s programom:  ,, Ščesca, zdravia, vinčujeme Vam..."             V piatok 6.12.2019 sa FS ROZMARIJA, ktorý pôsobí v ABC centre voľného času v Prešove spolu s DFS Kamienok, 2.trieda-Motýliky, spojili a vytvorili predstavenie plné...

Viac

—————

Platon a jeho kocka

Platon a jeho kocka

    Dňa  14.11. 2019 sme sa zúčastnili zábavného predpoludnia s ujom Platónom pre všetky zvedavé deti v MŠ – Važecká. Našu materskú školu reprezentovali deti z 2. triedy – Motýliky  a to Šimon Marušák a Hugo Majcher. Ujo Platón deťom pripravil zaujímavé úlohy s jeho...

Viac

—————

Exkurzia Fakulty zdravotníctva

Exkurzia Fakulty zdravotníctva

Deti 2.a 5.triedy sa v piatok 22.11.2019 vybrali na exkurziu na Fakultu zdravotníctva spojenú s tvorivými dielňami. Privítali nás tam Zúbková víla,s ktorou sme vyrábali zubné kefky strihaním a lepením. Čarodejnice, tie nás učili správne držať zubnú kefku a ako si vyčistiť zúbky a nakoniec...

Viac

—————

Mravčekovia v ZŠ

Mravčekovia v ZŠ

Deti zo 6.triedy - "Mravčekovia" navštívili Základnú školu Bajkalská. Veruže  sa tam nenudili a aj keď ešte nie sú predškoláci, všetko  hravo zvládli. Vonku bolo príjemne, tak  ešte stihli pozdraviť  aj kačičky pri vode .

Viac

—————

Včielky v jesennej záhrade

Včielky v jesennej záhrade

Od malička vedieme deti k práci a pozitívnemu vzťahu k našej prírode. A tak nám maličkí "Včielkári" zo 4. triedy pomáhajú tiež.

Viac

—————

Návšteva PF v Prešove

Návšteva PF v Prešove

23.10.2019 sme prijali pozvanie Pedagogickej fakulty v Prešove na akciu z príležitosti Dňa materských škôl, ktorý je oficiálne celosvetovo 4.11. Našu MŠ reprezentovalo 5 detí z 5. triedy "Lienky" s pani učiteľkou Mgr. Zuzkou Grivalskou. Boli šikovné, zapájali sa do všetkých pripravených aktivít...

Viac

—————

Šarkaniáda v MŠ Bernoláková

Šarkaniáda v MŠ Bernoláková

            Michael Šimon Beca, Sonička Semančíková a Šimon Marušák, deti 2.triedy sa spolu s p. učiteľkou Monikou Sidorovou zúčasnili akcie v MŠ Bernoláková. Naši malí, veľkí škôlkari si zo sebou zobrali šarkana, ktorého vyrobili spolu so starými rodičmi počas...

Viac

—————

Aktivity MŠ v školskom roku 2019/20

Aktivity MŠ v školskom roku 2019/20

  NÁZOV aktivity - projektu určené pre deti Termín plnenia Zodpovedné za realizáciu ,, JESENNÉ FANTÁZIE“ -citlivo vnímať a pozorovať krásu prírody na školskom dvore a v okolí MŠ, škôlka je môj druhý domov. -návšteva lanového...

Viac

—————

Adaptácia nových detí

Adaptácia nových detí

Dáva sa všetkým na známosť, že adaptácia u nás je už takmer úplne na konci. Všetky detičky sú šťastné a spokojné. Pochopili, že im je u nás dobre, že mamka, ocko stále prídu...a.....že už inak nebude :) Milí rodičia, milé deti, milý kolektív MŠ, želajme si úsmev, pozitívne myslenie a poďme sa...

Viac

—————